XGL tulevik

06 Aug, 2017
Viimasel ajal on XGL-i kasutajate arv langenud. Enamus lahkujaid liitus meie rahvusvahelise lehe, GLXY.EU-ga. XGL on Eesti ainukene LGBT lehekülg ja me oleme töös olnud alates aastast 2008. Nüüd vajame teie abi, et negatiivset olukorda positiivseks teha.

Esiteks oleks meil vaja teada põhjust miks te meie lehte vähem kasutate. Võtame teie arvamust arvesse - GLXY lehte muudame me vastavalt kasutajate tagasisidele pea igapäevaselt. Maailmas pole teisi sotsiaalvõrke, kes suhtleks oma kasutajatega nii palju kui meie seda teeme, see teebki meid ainulaadseks ning peaksite seda võimalust ära kasutama. Kui teile XGL-i juures midagi ei meeldi, siis palun saatke meile email, et saaksime teie soove arvesse võtta.

Tulevikus soovime teha XGL-le samasugust app’i nagu on GLXY-l, aga see saab toimuda vaid aktiivsete liikmete arvu on tõusuga. App’i tegemise alustamiseks oleks meil tarvis, et kasutaksite XGL-i igapäevaselt. Positiivse muutuse toomiseks rääkige oma LGBT sõpradele, perele ja kaastöötajatele XGL-st, siis saame app’i loomisega algust teha. See kõik võib juhtuda juba järgmisel nädalal või aasta pärast- seda otsustate juba teie koos teiste kasutajatega.

GLXY ja meie teistele lehtedele tullakse kõige tihedamini foorumi pärast. Kui te kõik vastaksite seal paarile küsimusele ja algataksite mõne uue teema, muutuks XGL-i negatiivne trend.

Palun jagage meiega oma ettepanekuid ja mõtteid.

tallinn4

2 years ago

За всё время , с момента моей регистрации на сайте я никого не нашёл. Так что можете закрыть сайт.


krolik

1 years ago

Eelneval kommenteerijal on 6igus.mingit tegevust ei toimu.ei ole kellegagi suhelda.asi ei ole ju ainult seksis.tahaks ju ka lihtsaltsalt suhelda inimestega kellel on t6mme oma sooliste suhtes.absoluutne vaikus.